SVATEBNÍ… heslo prodává

Zařizujete svatbu a máte omezený rozpočet? Dejte si pozor na tvz.:“svatební šílenství”…

Pokud zadáte do vyhledávače heslo např.: “svatební dekorace”, vyběhne na Vás spoustu odkazů s krásnými nápady na výzdobu rovnou ze stránek firem, které je realizují.

Zkuste na těchto specializovaných stránkách najít nějakou konkrétní věc, kterou jste se rozhodli, že na svatbě chcete mít – třeba nyní hojně rozšířené dřevěné kulatiny, vázičky s jutou nebo klasické věci jako bublifuky, balónky, dekorace na auto; ale i obyčejné věci, které bývají na svatbách téměř vždy – pozvánky, jmenovky, krabičky na výslužky, různé dárečky, doplňky, apod.

A pak tu samou věc zkuste najít bez té SVATEBNÍ slupky – ve většině případů budete totiž schopni sehnat jednotlivé položky z nesvatebních portálů, výrazně levněji a to jen proto, že nemají tu nálepku svatebního zboží.

Pro přirozené, uvolněné a přírodní svatby se dá většina dekorací nenáročně vyrobit z volně dostupných materiálů, nebo převzít (pokud Vám to nevadí) od již provdaných žen, které se své dekorace levně prodávají prostřednictvím různých FB skupin nebo stránek  a jsou rády, že jejich tvorba ještě někomu poslouží. Existuje také spousta šikovných lidí, kteří inzerují např na FLER.cz a za pár korun Vám vyrobí na co si jen vzpomenete 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *